חלונית

תכונות פולימריות לחלונות PVC

ביצועים אנרגיה לפרופיל PVC

פרופיל ה-UPVC הינו פרופיל העשוי מפולימרים אשר משלב בתוכו מערכות חיזוק פנימיות עשויות מפלדה המעניקות יציבות לחלון. ל U-PVC ציפוי UV המגן עליו מפני קרינת השמש ובאמצעות תאי בידוד ייחודיים אנו דואגים לבידוד כמעט מוחלט הן בפן האקוסטי והן בפן התרמי.

למה U-PVC ?
 מדוע לא פשוט יותר לרכוש חלונות אלומיניום?
בכדי לענות על שאלה חשובה זו נציג בפניכם את יתרונותיו של פרופיל הPVC לעומת חסרונותיו של פרופיל האלומיניום.

בידוד תרמי
האלומיניום מטבעו ניחן במעלה חשובה ביותר – הוא מוליך קור וחום באופן מעולה ולכן נראה אותו לעיתים קרובות בתנורי הסקה וכדומה. אך מה קורה כאשר משתמשים בו כפרופיל לחלון? פשוט מאוד! אלומיניום יישאר אלומיניום לטוב ולרע ובמקום לשמור על האנרגיה, בקיץ הוא יכניס את החום פנימה אל תוך הבית ובחורף הוא יכניס פנימה את הקור אל תוך הבית המוסק.
לעומתו, פרופיל ה-PVC מציע לכם את הפיתרון המושלם בבידוד. הPVC- מטבעו הינו חומר שאינו מוליך קור וחום ובאמצעות תאי בידוד ייחודים בפרופיל הוא יאפשר לכם לחסוך עד כ-40% מצריכת החשמל הממוצעת שלכם. עם פרופיל ה- PVC יספיק מיזוג הבית לפרק זמן קצר למשך כל היום.

בריחת אנרגיה מחלונות אלומיניום (האדום)

ועכשיו אחרי התקנת חלונות U-PVC

בידוד אקוסטי
בכדי לשבור את גלי הקול בצורה יעילה אנו נדרשים לזגג את הזכוכיות בעוביים שונים ועם מרווחים שונים. ולכן נצטרך פרופיל שיתאים לדרישות זיגוג של בין 24 מ”מ ל-52 מ”מ . ופרופיל כזה ניתן להשיג רק ב PVC שבנוסף להיותו חומר מבודד עם תאי בידוד הוא מאפשר הנחת זכוכית בעובי של עד 52 מ”מ כאשר לעומתו הפרופיל האלומיניום “המבודד אקוסטית” מאפשר הנחת זכוכית בעובי של עד 12-18 מ”מ.
התוצאה המתקבלת היא תחושת פרטיות בבית ואווירה נעימה בה לא תשמעו את רעשי האוטובוסים, שכנים רעשנים ושאר רעשי סביבה.

עמידות בתנאי מזג אוויר קיצוניים

  • שמש

    פרופיל האלומיניום מתחמם במהרה בשמש היוקדת, לעומתו פרופיל U-PVC אינו מתחמם כלל, אינו דוהה או מתעוות בשל ה-UV המגן עליו מפני קרינת השמש.
  • רוחות עזות

    בניגוד לחלונות אלומיניום המזדעזעים ברוחות חזקות, חלונות הPVC אינם מזדעזעים כלל בשל מערכות חיזוק פנימיות המאפשרות להם להתמודד גם מול עומס כבד ביותר.
  • הזעה

    כשקר בחוץ ובפנים חם ונעים, הפרשי הטמפרטורות יגרמו להצטברות אדים על החלון. במצב זה יתחיל פרופיל האלומיניום להזיע ויגרום לעובש ונזילה מסביב לחלון, פרופיל PVC לעומתו ימנע הזעה זו וישמור על ביתכם מפני נזילות ועובש סביב החלונות הודות ליכולות הבידודיות שלו.
לסיכום: עם פרופיל PVC, תוכלו גם לבודד את ביתכם בצורה הטובה ביותר וגם תוכלו לחסוך עד כ- 40% מהוצאות החשמל שלכם.