חלונית

פרופיל חברה

חברת חלונות טכנולוגיות הינה חברה ירושלמית המייבאת חלונות מבודדים מפרופילים שונים כגון:  PVC, אלומיניום עם נתק תרמי, עץ ועוד עם רמת בידוד גבוהה מהחברות המובילות באירופה.
החברה הוקמה בשנת 2009 ע”י מספר יזמים השואפים להכניס סטנדרטים חדשים של בידוד אקוסטי ותרמי כנהוג היום באירופה תוך שמירה על מראה אסתטי ומודרני לעולם הבנייה הירוקה בישראל. 

החלונות של חברתנו מועילות לחסכון של עד 40% מתצרוכת החשמל של לקוחותינו בשל בין הייתר רמת הבידוד האיכותית, הזיגוג הכפול ותאי בידוד ייחודים בפרופיל החלון.

חברת חלונות טכנולוגיות כחברה ירוקה שמה דגש על מיחזור! ולכן כל מוצרי החברה עשויים מחומרים הקלים למיחזור.כמו כן אנו חלונות טכנולוגיות חברה מן המניין במועצה לבניה ירוקה בישראל וכל מוצרינו עומדים בתקנים אירופאיים מחמירים.

חזון החברה:

להוביל בשירות, באיכות ובחדשנות של שוק החלונות המבודדים בישראל. אנו בחברת חלונות טכנולוגיות שמנו לנגד עניינו לתת לכל לקוחותינו מענה בידוד איכותי לכל סוגי המפתחים עם מתן דגש על מוצרים איכותיים מהיצרניות המובילות ביותר בעולם. אנו מאמינים ברמת ביצוע גבוהה, איכות ללא פשרות, ושירות מהלב החל מרגע ההתעניינות וכלה באחריות מוצרנו.